Magazine Showbizz

Ish-banori i ‘Big Brother VIP’ kapet mat me të dashurën: Puthje e pasion në pishinë

Share on the social medias

Ish-futbollisti dhe modeli Granit Cana prej kohësh ka deklaruar se është në një lidhje pas daljes nga “Big Brother VIP”.

Teksa ai nuk e ka zbuluar identitetin e vajzës që i ka vjedhur zemrën së fundmi në internet është publikuar një video ku ai shihet në momente pasionante me një zeshkane.

Të dy, shijojnë ditët me diell dhe temperaturat e larta në një prej pishinave të Prishtinës.

Graniti dhe vajza misterioze duken të pashqetësuar nga njerëzit rreth tyre duke zgjedhur të puthen e të jenë të pandarë nga njëri-tjetri./panorama

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.