Magazine Showbizz

Ilda Bejleri për herë të parë tregon barkun e rrumbullakosur

Share on the social medias

Moderatorja e njohur shqiptare Ilda Bejleri ka konfirmuar shtatzëninë duke postuar sot foton e parë me barkun e rrumbullakosur, shkruan Billbordi.net

Ilda ka ripostuar një foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur, e rrethuar nga mikeshat e saj.

Kjo është hera e parë që moderatorja poston foto ku shfaq barkun e rrumbullakosur.

Në qershor ajo postoi një foto nga pushimet ku ishte përpjekur mos të nxirte në pah barkun dhe shkruante se po pinte thjesht një limonatë, gjë që u kuptua si konfirmim i shtatzënisë./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *