Magazine Showbizz

“Ik bre ti”, Noizy ‘prish’ TikTok-un e Yllit dhe Loredanës (VIDEO)

Share on the social medias

Ka mbetur vetëm edhe një ditë nga koncerti i shumë përfolur i Noizyt “Alpha Show”.

Reperi ka mbledhur emra të njohur të skenës, mes tyre Loredana dhe Ylli, këta të fundit ditën e sotme teksa realizuan provat gjetën kohë edhe për video.

Dyshja kanë publikuar provat e një “Tiktoku” i cili është prishur nga Noizy.

Ky i fundit, hyn në kuadër teksa buzët e Yllit lexohen duke thënë “ik bre ti”, momenti plot humor është bërë viral në rrjet./afterparty

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.