Magazine Showbizz

Identike si Bora Zemani, sa shumë i ngjan kjo moderatore Borës nuk do ju besoni syve

Share on the social medias

Se i ngjan Bora Zemanit është komentuar shpesh ish konkurrentja e Përputhen, Efi, shkruan Billbordi.net

Por në një foto që publikoi së fundmi moderatorja e njohur Klea Huta konsiderohet që është e ngjashme shumë si Bora Zemani.

Ajo ka marrë pozën pothuajse të njëjtë si moderatorja e Përputhen dhe me të vërtetë duken të njëjta.

Te dyja janë moderatore të pëlqyera shumë nga publiku, e tash ka edhe një aryse më tepër për ty pëlqyer ata. /Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.