Magazine Showbizz

I ndodh e papritura: Semi Jaupaj rrëzohet në mes të hotelit, ky është reagimi i saj (VIDEO)

Share on the social medias

Këngëtarja shqiptare dhe ish-banorja e Big Brother Vip, Semi Jaupaj po vazhdon të ndiqet me mjaft vëmendje në rrjetet sociale.

Semi është mjaft e komentuar edhe për shkak të raporteve miqësore që ka me Borën e Donaldin dhe komenteve per lidhjen e tyre.

Ajo së fundi ka ndarë disa foto të reja në Instagram.

Teksa shihet në ambientët e një hoteli në njërën nga fotot ajo si duket ishte rrëzuar dhe i vetmi reagim ishte e qeshura./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *