Magazine Showbizz

Habit Yll Limani me videon e fundit, kështu e puth Donaldin (VIDEO)

Share on the social medias

Donald Veshaj dhe Yll Limani shihen shpesh në shpoqërinë e njëri tjetrit.

Ata nuk kursejnë as foto e video për ndjekësit e tyre të shumtë.

Së fundmi Ylli na befasoi me një video. Ai shihet duke e puthur në kokë Donaldin./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *