Magazine Showbizz

Habit Bora Zemani me pantallona të zbërthyera nga shtëpia

Share on the social medias

Moderatorja e njohur Bora Zemani ka habitur fansat në postimin e saj të fundit. Kjo për shkak se moderatorja nihet për stilin e saj unik ndërsa po ashtu ajo nuk preferon të ekspozohet shumë nëpër paraqitjet e saj.

Por në postimin e fundit ajo shfaqet më ndryshe se zakonisht.

Bora teksa shfaqet e kuruar deri në detajin e fundit na befasoi me veshjen e saj pasi pantallonat i kishte veshur në menyrë të quditshme, ata shihen të zbërthyer dhe nuk e kishim parë më herët kështu./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *