Magazine Showbizz

Gruaja e Sinan Vllasaliut me fustan “pink”, le pa fjalë pushuesit në Ulqin

Share on the social medias

Këngëtari Sinan Vllasaliu, duket më i lumtur se kurrë më parë në krahët e gruas, Teutës.

Pas një sezone të mbushur me koncertet dhe dasma, shih tse këngëtari po i kushton më tepër kohë gruas së tij, shkruan Kosovarja.

Teuta me një fustanë “pink”, duket si vajzë e re.

Ajo postoi fotografinë në “Instagram” dhe u komentua pozitivisht nga shumë ndjekes.

Ndryshe, Sinani dhe Teuta po i kalojnë pushimet në Ulqin.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.