Gruaja e Sinan Hoxhës bëhet nuse edhe një herë (FOTO)

Andrra Destani për një kohë të konsiderueshme merrte shumë vëmendje nga media rozë, duke u komentuar për jetën e saj dhe fotot që postonte.

Faqja e saj ne Instagram edhe më tej është mjaftë e ndjekur dhe postimet e Andrres marrin mijëra ‘like’.

Gruaja e këngëtarit të njohur të muzikës popullore ka biznesin e saj me fustane nusërie në Tiranë, biznes ky që i ecë mjaftë mirë.

Tashmë ka zbarkuar koleksioni i ri i fustaneve për nuse dhe modele padyshim që është vetë Andrra Destani.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.