Grimerja e ‘shndërron’ Leonora Jakupin në Elvana Gjata (FOTO)

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuara në show-bizzin shqiptar.

Ani pse kohëve të fundit nuk ka sjellë një projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes nga publiku.

Pamja dhe stili i saj është komentuar gjithmonë, ani pse ajo çdo ditë e më shumë po duket se veç po rinohet.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku grimi qe ka përdorur ja ka ndryshuar krejtësisht pamjen.

Me këtë grim, Leonora me shumë po duket si Elvana Gjata, se vet ajo.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.