Gresa Behluli rrëfen për herë të parë çka i ndodhi pas lindjes së djalit

Këngëtarja, Gresa Behluli ka tre muaj që e ka marrë epitetin nënë. Gresa dhe bashkëshorti i saj janë bekuar me një djalë që e emëruan me emrin Dielli, shkruan rtv21.

Mirëpo, pavarësisht përkushtimit si nënë Gresa ka gjetur kohë të iu përgjigjet disa pyetjeve të fansave të saj.

Gresa ka treguar se pas ardhjes së djalit në jetë jeta e saj ka ndryshuar plotësisht dhe ndihet shumë më e lumtur.

Kujtojmë që, për ta pasur një kujtim nga kjo periudhë e ëmbël Gresa kishte realizuar një fotosesion në të cilin dukej shumë bukur. Njëren nga imazhet e këtij fotosesioni Gresa për fansat e saj e kishte publikuar në ”Instagram”.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.