Graniti vazhdon me postimet për Fifin, befason me foton e fundit

Graniti ka një javë që është eleminuar nga Big Brother VIP Albania.

Ish-banori, dy ditë më parë, në studion e BB u shpreh se është i lumtur që tani Fifi është e qetë në lojë, dhe se e sheh që ka gjetur ngushëllim te Dj Dagz.

Por, që nga dalja e tij, ai po i jep një mbështetje të madhe Fifit, në llogarinë e tij në Instagram, ai ka publikuar sërish një fotografi së bashku me Fifin, derisa ka shkruar se i mungon.

Ndryshe, Graniti gjitashtu tregoi se ka takuar ish të dashurën e tij, dhe e kanë lënë të bisedojnë sërish për situatën mes tyre.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.