Granit Xhaka shkruan në fanellë emrin e këtij konkurrenti të BBV (VIDEO)

Edhe pesë ditë na ndajnë nga finalja e madhe e Big Brother Vip, Ilir, Donald, Beniada dhe Einxhel janë katër finalistët e këtij formati gjigand të Top Channelit.

Teksa është afruar finalja, gara për të fituar çmimin e madh tanimë është bërë më e fortë, gjatë spektaklit të së premtes Arbana ka hapur televotimin për fituesin e Big Brother Vip, i cili do të bëhet i ditur më 18 shkurt.

Ndërkohë është Romeo ai i cili vazhdimisht i ka dhënë forcë binjakut të tij Donaldit, së fundmi ai ka postuar një video të Granit Xhakës i cili u shfaq veshur me fanellë në të cilën kishte shkruar emrin Donald, të cilit i uroi suksese në finale.

“Donald mas pari më lër të flasë, suksese në finale, jemi me ty forca”, – shprehet futbollisti Xhaka në videon e realizuar për Donaldin.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.