Gold AG dërgon djalin e tij për herë të parë në xhami dhe publikon këtë fotografi

Këngëtari ndau një moment bashkë me djalin.

Në profilin e tij në Instagram, Gold AG postoi fotografinë me Guerilin në xhami, shkruan lajmi.net.

Ai ka zgjedhur ta postojë foton nga xhamia tek Mati 1 në Prishtinë “Për herë të parë në xhami Djali i babit”, – shkroi Goldi në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, ai javën e ardhshëme artisti shqiptar i feston ditëlindjen e parë të birit me 28 nëntor.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.