Gjyste Vulaj ndan momentin më të mirë me nënën e saj

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj këtë herë nuk shfaqet e vetme. Ajo njihet për postime të shumta që bën tek ndjekësit, duke u komentuar për çdo veprim që bën.

Duke u paraqitur gjithmonë me poza të ndryshme dhe ekspozuar vetën, këtë herë Gjystja shfaqet me nënën me një pozë tejet interesante.

Si të gjitha vajzat që ndjejnë rehati pranë nënës, siç duket kjo gjë nuk i mungon as këngëtares në fjalë. Për më shumë, shikojeni se si ka pozuar.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.