Gjithçka e menduar në detaje, dalin pamjet nga ditëlindja madhështore e djalit të Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt (FOTO)

Moderatorja e ‘Top Channel’, Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grisshaj festojnë sot ditëlindjen e parë të Diellit e në këtë ditë të veçantë kanë mbledhur të gjithë miqtë e të afërmit në një festë.

Përmes postimeve në Instagram Arbana ka zbuluar disa detaje nga festa e organizuar në mënyrë të veçantë me temën “Ferma e Diellit”.

Moderatorja ka postuar foto e video me të ftuarit duke treguar edhe detaje nga tryeza, torta apo momentet kur Dielli dhe Joni argëtohen me një poni.

“Po festojmë rrezen tonë të Diellit”, shkruan Arbana krah fotos me Eduardin ndërsa në një tjetër tregon pamjet nga festa me mbishkrimin: “Është një ditë kaq e bukur”.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.