Gjiko tregon si e thërret Elitën në përditshmëri (VIDEO)

Gjiko dhe Elita janë një nga ciftet më të pëlqyera të estrades.

Së fundmi ata janë përgjigjur në disa pyetje interesante nga fansat e tyre, shkruan InfoKosova.

Kur dikush e pyeti si e thërret Eliten ai nuk hezitoi të përgjigjes.

Ai tha se e thërret ‘gru’ pasi është bërë gjithë ky burrë dhe nuk duhet ta quaj me emra tjerë.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.