“Gjiko të ka tradhtuar me mua”, ndjekësja befason Elitën, shihni reagimin epik të saj (VIDEO)

Gjiko dhe Elita njihen si një nga çiftet më simpatike të showbizit shqiptar.

Reperi dhe prezantuesja janë shumë aktiv në rrjetet sociale ku ndajne detaje interesante nga jeta e tyre.

Ditën e sotme pyetjeve të ndjekësve të Gjikos i është përgjigjur Elita.

Mes të tjerave, një ndjekëse i shkruan: “A na fal mu e Gjikon që të ka tradhtu?”

Me sportivitetin që e karakterizon, moderatorja e ka kaluar me të qeshura dhe nuk e ka marrë aspak seriozisht.

“Thuaji hallall iu qoftë!” – i thotë Gjiko me nota humori.

Pyetjes se a kanë menduar të ndahen Elita dhe Gjiko i janë përgjigjur duke kënduar këngën e Yll Limanit.

Kësaj pyetjeje, moderatorja i është përgjigjur përmes këngës së Elvana Gjatës dhe Yll Limanit, vargjet e të cilës janë: “Na me u nda osh marre, marre, marre…”

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.