Gjiko publikon videon më të ëmbël të nuses së tij

Gjiko dhe Elita janë një nga ciftet më të dashura për publikun. Ata shfaqen shumë shpesh bashkë edhe në intervista ku nuk ngurojnë të shprehin dashurinë për njëri tjetrit.

Gjiko ka publkuar një video të ëmbël të Elites.

Ajo shihet e veshur me rroba tradicionale që po i shkojnë shumë.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.