Gili veç po rregullohet e po zbukurohet (FOTO)

Gili në shumë raste kohëve të fundit po merr vëmendje me stilin perfekt që ka.

Ajo për fansat po ndan imazhe të ndryshme, duke treguar ndryshimet e shumta që bën, shkruan “Kosovarja”.

Me përkushtimin e madh që ka në pamjen e jashtme, ajo duket bukur dhe ia kalon rrugën edhe vajzave të reja.

Po ashtu, edhe në këtë fotografi këngëtarja duket perfekte.

Binduni me pamjen në vijim.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.