Gëzimja tregon që ka kaluar ditën mirë me personat e zemrës (FOTO)

Gëzimja tashmë është emër i njohur në lajmet rozë.

Postimet e shumta që bën për ndjekësit, ajo shpesh kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Me momente të ndryshme që bën ajo ndan me ndjekësit lumturinë që ka pranë personave të familjes.

Edhe këtë ditë, me disa imazhe të mrekullueshme reja e Remzies ka treguar që ka kaluar ditën mirë pranë vajzës dhe bashkëshortit.

Për më shumë, shikojeni pamjet.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.