Gëzimja ia huq në veshje, me këtë fustan shkon në Milano (FOTO)

Gëzime Hamzaj, është njëra nga personazhet më të përfolura. Ajo merr vemendje dhe komentohet ne secilen paraqitje te saj.

Së fundmi së bashku me bashkëshortin e saj ka udhëtuar drejtë Milanos, qytetit të modës, ajo ka ndarë disa imazhe, ku veshja e saj bie në sy.

Fustani i saj nuk i shkon aspak një vendi si Milano.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.