Magazine Showbizz

Geti ‘nuk përmbahet’ ia tërheq fustanin lart Marina Vjollcës

Share on the social medias

Çifti Selimi kohëve të fundit po qëndrojnë në Itali.

Reperi Getuar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca së fundmi u kanë treguar fansave të tyre se ndodhen në pushime verore, ku si destinacion kanë zgjedhur ishullin e Siçilicë në Itali.

Në një fotografi të postuar nga Geti, shihet bashkë me Marinen dhe vëmendje të madhe merr tërheqja e fustanin lart, ku e bënte foton më artistike.

Ndryshe, çifti janë prindër të një vajze të quajtur Marget./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.