Genta Ismajli publikon foton e parë me binjakët

Këngëtarja e njohur kosovare, Genta Ismajli, javë më parë mori epitetin nënë.

Ajo solli në jetë dy binjak, një vajzë dhe një djalë.

Portretin e tyre e zbuloi sonte, duke ndarë një imazh të këndshëm.

“22.02.2022 ata janë këtu foshnjat tona, edhe më të përsosura nga sa mund ta imagjinonim, Ivy & Icon #Alhamdulillah”, shkroi këngëtarja krahas imazhit.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.