Genta Cana duket yll në fotot e fundit

Genta Cana njëra ndër moderatoret më të dashura në vend, komentohet shumë për pamjen e saj.

Ajo merr të madhe në çdo gjë të saj.

Moderatorja vjen e kuruar deri në detajet e fundit dhe kjo e bën atë që komentohet të pëlqehet mjaft shumë.

Së fundmi bukuroshja ka postuar disa foto në profilin e saj në Instagram ku duket bukur dhe shumë elegante.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.