Gent Fatali me të dashuren nisin pushimet në një vend luksoz (FOTO)

Gent Fatali dhe e dashura e tij Rozafa, kanë udhëtuar drejt Portugalisë.

Çifti ka zgjedhur Lisbonën për të pushuar pak dhe për të krijuar pushime bashkë.

Reperi ka njoftuar poashtu se këngë të reja vijnē së shpejti pasi muajsh pauze.

Ndryshe, Rozafa eshte motra e kengetares Loredana.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.