Magazine Showbizz

Fustani me stilin unik i shkon shumë Antonela Berishës

Share on the social medias

Antonela Berisha po bënë pushime, dhe nga atje po qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ka ndarë disa imazhe me një fustan të bardhë dhe të shkurtër, i cili kishte një prerje unike.

Dukej bukur me shumë stil, dhe mjaftë e thjeshtë.

Imazhet morën mijëra pëlqime dhe morën komente të ndryshme./kosovarja

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.