Magazine Showbizz

Fjolla dhe Alban Mehmeti kombinohen kaq bukur në veshje

Share on the social medias

Fjolla Svirca dhe kengetari Alban Mehmeti erdhen me një foto të bukur bashkë.

Ata shihen të veshur elegante derisa shkëlqejnë pranë njëri tjetrit në ambientet e një dasme.

Ata duken shumë bukur duke u pëlqyer edhe nga ndjekësit e ndjekur nga mijëra fansa.

Ndryshe, ata janë prindër të dy fëmijëve, djem./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *