Magazine Showbizz

Fifi nuk di të ndalet, nga makina prezanton këngën e re bashkë me partnerin

Share on the social medias

Këngëtarja, Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi nuk di të ndalet sa i përket risive në jetën profesionale, pasi që ajo sërish është në përgatitje të një tjetër projekti të ri muzikor, për të cilin akoma nuk ka dhënë një datë të saktë publikimi.

Artistja një gjë të tillë e tregoi përmes një postimi të shpërndarë në Instagram.

Fifi nga makina bashkë me partnerin e saj, Adisin interpreton një pjesë të kësaj kënge të re që do vijë së shpejti.

“365 shumë shumë shpejt. Varet prej juve se kur dëshironi që ta publikoj këngën.”

“E dua këtë dhe e dua Adis Patushin”, vazhdoi më tej krijuesja e hitit “Diell”./Billbordi.net/

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.