Fifi ndryshon pamje, me flokë të gjata dhe të kuqe nuk njihet (FOTO)

Fifi është një nga artistet më të komentuara të estradës shqiptare.

Së bashku me zërin e saj të veçantë dhe me paraqitjet plot stil, ajo arrinë gjithnjë vëmendje.

Këngëtarja nga Ferizaj, mbrëmë kishte një perfomuar në një koncert, dhe për këtë rast ajo zgjodhi një dukje si asnjëherë më parë.

E bukura kishte zgjatur flokët duke i bërë të kuqe, një ndryshim që atë e bënte të dukej bukur dhe elegante.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.