Fifi e bënë milionshin falë mbylljes në “Big Brother VIP” (VIDEO)

Fifi ka publikuar këngën e re, tekstin e së cilës e kishte shkruar kur ishte pjesëmarrës në ‘BBV’.

Muzika dhe teksti është shkruar nga Fifi, teksa producent i këngës është Bruno.

Menjëherë pas lansimit ky projekt u pëlqye shumë nga fansat.

Për dy ditë kënga kapi mbi 1 milion klikime në kanalin ‘Youtube’.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.