Fifi dhe Adisi po bëhen prindër? (FOTO)

Këngëtarja Fifi dhe biznesmeni Adis, po përjetojnë dashurinë e tyre duke mos u ndarë asnjëherë.

Para pak minutash ishte artistja ajo që postoi një fotografi krahë partnerit të cilën e ka ripostuar në InstaStory, Adisi por, a janë në pritje të ëmbël çifti i sapo krijuar?

Dyshja kanë habitur me mbishkrimin që kanë bërë për njëri tjetrin duke e quajtur “Mami dhe Babi”.

A po bëhen prindër apo ishin vetëm shprehje dashurie kjo nuk dihen dhe mbetet të shihet konfirmimi i dyshes.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.