Magazine Showbizz

Fidani do të mahnitet kur ta sheh në këtë gjendje Ritën, kaq bukur duket ajo

Share on the social medias

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo ka pak kohë në tregun muzikorë, mirëpo për një kohë të shkurtë ka arritur të i bëjë për vete mijëra fansa.

Karakteristikë e saj është se në treg ajo hyri jo si solo këngëtare, por në bashkëpunim me të fejuarin e saj, Fidan Gashi.

Dyshja në fjalë janë shumë të kërkuar nëpër ahengje dhe dasma, e sidomos tani që jemi në sezonin e tyre.

Ajo çka bie gjithmonë në sy është stili dhe pamja që ka Rita, këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto e rregulluar për merak.

E veshur me fustan të kuq dhe e rregulluar me stil, Rita po shkëlqen në pamje, ajo do ta ‘shkrijë’ Fidanin. /ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *