Fansja ia prek gishtin e këmbës Kidës (VIDEO)

Kida është ndër këngëtaret më të lezetshme të estradës shqiptare.

Me pozitivitetin e saj ajo numëron mijëra fansa, këtë mund ta dëshmoni edhe me prezencën e tyre nëpër koncertet e Kidës ose me fanpage në Instagram.

Ajo numëron shumë fanpage dhe çdo lëvizje e Kidës menjeherë bëhet virale nëpër ato faqe, shkruan ”Kosovarja”.

Në njërën prej faqeve qarkullon një video e Kidës në një koncert, në të cilin ajo afrohet shumë afër fansave dhe kanë mundësi ta prekin dhe ta shohim shumë afër tyre.

Njëri nga fansat kishte reaguar më ndryshe, duke ia prekur gishtin e këmbës gjatë kohës kur ajo po këndonte.

VIDEO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KOSOVEMEDIA (@kosovemedia)

Leave a Reply

Your email address will not be published.