Eni Koci dhe jeta e saj luksoze (FOTO)

Eni Koci është njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe të komentuara të show bizit shqiptar.

Këngëtarja komentohet shumë edhe për jetën e saj private pasi që ajo tashmë është në lidhje dashurie me këngëtarin e njohur Genc Prelvukaj.

Ajo që ra në sy së fundmi në profilin e këngëtares janë disa foto ku shihet Eni në një ambient jo të zakontë.

Këto foto lanë të kuptohet se ajo po që bën një jetë luksoze.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.