Engjellushja e uron motrën e saj Njomzën me rastin e ditëlindjes me fjalët më të bukura (FOTO)

Engjëllushe Salihu është njëra ndër këngëtaret më të dashura e të komentuara në vend, ajo merr vëmendje në çdo paraqitje të saj, e në çdo postim të sajin në rrjete sociale.

Çfarë ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar kënëgtarja ku shihet me motrën e saj të madhe Njomzën.

Kjo e fundit feston sot ditëlindjen, dhe urimi që i bëri Engjëllushja nuk mund të ishte më i bukur se kaq.

“Urime ditelindjen sisi jem, prane teje ndihem si afer mamit,sepse ashtu u kujdese per mua, Tedua” – Ka shkruar këngëtarja përkrahë fotos.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.