Engjëllusha duket mahnitëse me fustanin e hapur (FOTO)

Engjëllusha Salihu po mahnit me fotot e fundit.

Këngëtarja bukuroshe po shfaqet mahnitëse me veshjet më të bukura.

Në foton e fundit ajo ka pozuar me një fustan të zi të hapur tek këmba.

Dhe po i shkon mjaft shumë po duket si kukull.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.