Magazine Showbizz

Elvana Gjata shfaqet mahnitëse në fotot e reja me fustan të verdhë

Share on the social medias

Elvana Gjata e ka nisur edhe këtë sezonë me shumë suksese dhe koncerte.

Përpos performancës, këngëtarja merr vëmendje edhe me stilin e veçantë që ka.

Edhe këtë herë artistja është shfaqur terheqëse me pozat në fustanin e verdhë e të shkurtër të kompletuar me bluz të shkurtër që ia theksonin format.

“Përgjithmonë jam ajo vajzë”, kish shkruar bukuroshja në mbishkrimin e fotografive ku pranoi mijëra pëlqime dhe komente pozitive./kosovarja

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *