Elvana Gjata dhe Capital T shihen në krahët e njëri tjetrit (FOTO)

Elvana Gjata dhe Capital T janë ndër këngëtarët më të dashur të tregut muzikor shqiptar.

Padyshim se çdo postim i tyre në rrjetet sociale merr vëmendje të madhe dhe kjo ka ndodhur edhe së fundmi, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarët tanë shihen krahë njëri tjetrit në një koncert ku po këndonin bashkë.

Si duket dyshja kanë një raport shumë të mirë shoqëror me njëri tjetrin.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.