Elita Rudi poston foto të vajzës, shikoni sa e ëmbël që është

Elita Rudi poston foto me vajzën. Elita Rudi është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo tash e disa vite iu është larguar televizionit për shkak angazhimeve që tashmë ka për familjen e saj, shkruan kosovarja.

Ajo është nënë e dy fëmijëve, Zërit dhe Botës.

Ndërkaq së fundmi Elita ka postuar disa foto të vajzës së saj, ku ajo ditës ditës është duke u rritur dhe sigurisht që po i ngjason shumë nënë Elitës.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.