Elita Rudi plot stil edhe në ditët me shi (FOTO)

Elita Rudi është njëra ndër moderatoret më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptar.

Çdo postim i saj në rrjete sociale merr vëmendje të madhe, shkruan “Kosovarja”.

Elita shfaqet shumë stil dhe gjithmonë e kuruar deri në detajin e fundit.

Kësaj here ajo që ra në sy është një foto që ka postuar në makinën e saj ku po duket shumë bukur në një ditë me shi si kjo e sotmja.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.