Elita Rudi përfundon në spital, fëmijët për pak i shpëtojnë më të keqës (FOTO)

Ajo është njëra nga moderatoret më të bukura në show-bizz.

Elita Rudi ka zbuluar për ndjekësit e saj një incident që ka ndodhur në shtëpinë e saj.

Duke treguar edhe pamjet, ajo zbuloi se vajza e vogël, Bota ka thyer një pasqyrë, ku si pasojë ajo është lënduar duke shkuar në spital. Vogëlushes së saj nuk i ka ndodhur asgjë.

“Kot nuk thonë i ruan Zoti fëmijët. Bota shpëtoi pa asnjë lëndim, kurse nana e Botës u bë për spital”, – ka shkruar gazetarja në “Instagram”.

Ajo dhe reperi Gjiko janë prindër të dy fëmijëve të vegjël. Zëri dhe Bota kanë një diferencë të vogël në moshë.

Kujtojmë se moderatorja është larguar nga ekrani për t’ju dedikuar familjes së saj të re.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.