Einxhel sjell videon ‘romantike’ me Dagzin në veturë

Einxhel dhe Dj Dagz po vazhdojnë lidhjen e tyre edhe pas Big Brother.

Ata po shfaqen të lumtur krah njëri tjetrit me postime të shumta në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një video derisa Dagz i jep puthje në veturë.

Duken super të lumtur derisa lidhja e tyre po pëlqehet shumë edhe nga ndjekësit.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.