Magazine Showbizz

Einxhel shtatzënë? Reagon për herë të parë dhe zbulon si qëndron e vërteta

Share on the social medias

Ditët e fundit në media u aludua se moderatorja e njohur shqiptare Einxhel Shkira është shtatzënë, mirëpo pas këtyre reagoi vet Einxhel me anë të disa shkrimeve në InstaStory, shkruan Billbordi.net

Ajo tregoi se ky lajm është i pavërtetë ku dhe kërkoi të mos flisnin në emër të saj.

‘Përpiquni të mos flisni me bindje në emër të mitrës personale e të trupit tim”, shkroi ajo.

Ndryshe dyshja romancën e tyre e filluan brenda spektaklit ‘BBV’./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *