Magazine Showbizz

Einxhel e publikon Dagzin në gjumë, thotë se i vjen keq

Share on the social medias

Modelja dhe moderatorja e njohur Einxhel Shkira që kur u dashurua në Dagzin na sjell foto të shumta me të, shkruan Billbordi.net

Ajo pëlqen që me fansat e tyre të ndaj momente të shumta nga përditshmëria. Së fundmi publikoi disa foto me Dagzin ku ky i fundit shihet se është në gjumë.

”Ndonjëherë më vjen keq për të, por vetëm ndonjëherë jo gjithmonë” shkruan ajo krahas fotove./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *