Egzona e Albatriti kombinohen mjaft mirë në veshje (FOTO)

Egzona dhe Albatriti janë ndër çiftet që gjithmonë duken bukur dhe marrin vëmendje të madhe tek publiku.

Pasi që në shumë raste publikojnë momente për ndjekësit, vazhdojnë të jenë në krye të medieve rozë.

Dje në ditën e të dashuruarve, dyshja janë kombinuar mjaft mirë mes veti, duke e përshtatur ngjyrën e veshjes.

Theksojmë, ata janë prindër të tre fëmijëve.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.