Magazine Showbizz

Efi provokon keq me foto nga plazhi, kaq bukur duket

Share on the social medias

Ish konkurrentja e programit te dashurisë Përputhën, Efi Dhenes, ka mahnitur fansat e saj me fotot e fundit, shkruan Billbordi.net

Me një pozë nga plazhi, Efi u sigurua të provokoj mjaftë shumë. Ajo kishte veshur rroba plazhi dhe me format e saj e bëri shumë nxehtë.

Në këtë fotografi Efi pranoj komente nga më të ndryshme përfshirë edhe ato provokuese./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *