Magazine Showbizz

Efi e Përputhen, provokon fansat me fustanin shumë të hapur

Share on the social medias

U bë e njohur pas pjesëmarrjes në emisionin e dashurisë “Përputhën” nga ku doli e pa perputhur. Bëhet fjalë për Efi Dhedhes, e cila është shndërruar një prej fytyrave më të bukura të ekrant shqiptar, shkruan Billbordi.net

Së fundmi, bukuroshja në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë foto në të cilat ajo dukej mjaftë provokuese e mbi të gjitha joshese.

Fustani i saj tejet i hapur e bënte atë të duket super e zjarrtë dhe mahnitese./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *