Magazine Showbizz

Efi dëshpëron me fytyrën pa grim: Ku i mbeti bukuria?

Share on the social medias

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Efi Dhedhes, gjithmonë është shfaqur e kuruar në emision, me fustana te bukur, make up e kuruar deri ne maksimum, shkruan Billbordi.net

Mirëpo, tani është bërë pjesë e emisionit, “Kepi i Tundimeve”, po shfaqet ashtu siç është në të vërtetë.

Në episodin që është transmetuar së fundmi, Efi ka dëshpëruar me pamjen e saj natyrale.

Ku i mbeti bukuria, apo e gjitha kjo “fshihet” pas grimit dhe photoshopit?/Indeksonline/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.