Magazine Showbizz

Edona Llalloshi merr vëmendjen e gjithë dasmorëve me fustanin që ka veshur

Share on the social medias

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ishtë e ftuar të këndonte në një dasëm.

Këngëtarja ka ndarë një imazh nga atje dhe po duket tejet bukur, do marr gjithë vëmendjen në dasëm./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.